Cardboard Castle

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma BULKYPIX.AMA
Savaş oyunlarına ilgiliyseniz işte bu oyun tam da size göre.

 

Eğer hayatta kalmak için destansı bir savaş yapmak ve epik bir savaş barış hikayesinde yerini en önden almak istersen yapman gereken arkadaşlarını da toplayıp bu muhteşem oyunu hemen yüklemek ve vakit kaybetmeden oynamaya başlamak. Bu oyunda görevin gelişmiş türleri hayatta tutmak onları korumak ve gelişmelerine tanıklık etmek. Küçük ama çok güçlü bu çekirdek oluşumları yeni yeteneklerle özelleştirilip üretilebilir.

Savaş oyunlarında stratejilerinize güveniyor ve en iyisi ben olurum diyor iseniz yapmanız gerekenler kolay ve anlaşılır talimatlı menüsü ile bu oyunda mevcut. Mükemmel görsek efektleri akılda kalıcı senaryosu ile bu oyunun içinde kendini kaybedecek gerçek dünyadan tamamen kopacaksın. Ayrıca çok ama çok eğleneceksin buna garanti verebiliriz. İstediğin zaman kolayca oynayabileceğin bu oyunda sevdiğin her şey var emin ol.

Yeni dünyanda çok eğleneceksin. Bu mükemmel oyunu sevdiklerinle arkadaşlarınla da paylaş onlar da eğlenceye dahil olsun heyecanına ortak olup genel oyun düzenini yıksınlar. Bu oyun daha önceki oynadıklarına hiç de benzemiyor. Boş zamanların artık çok zevkli geçecek. Haydi sen de hemen bu oyunu yükle ve hiç bir şey kaçırmadan büyük bir keyifle bu strateji oyununu oyna. Yapman gereken tek şey indir butonuna basmak ve biraz beklemek sonrası kendiliğinden gelecek zaten. Bu oyun tam sana göre.

 

Cardboard Castle indir